Cookie beleid vv Chevremont

De website van vv Chevremont is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors



5e klasse 1

Datum Thuis Uit Uitslag
05-06-2024 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Chevremont VR1 (zon) 2 - 1
02-06-2024 Leonidas - W VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 3 - 2
02-06-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 1 - 2
28-05-2024 Leonidas - W VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 1
26-05-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 0 - 2
26-05-2024 Schimmert VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 1 - 1
26-05-2024 Weltania VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 3 - 0
20-05-2024 Groene Ster VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 3 - 1
20-05-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 4 - 2
20-05-2024 GSV'28 VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 0 - 6
20-05-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 4 - 4
18-05-2024 Groene Ster VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) -
15-05-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 1 - 2
14-05-2024 Leonidas - W VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 0 - 2
12-05-2024 Leonidas - W VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 2
12-05-2024 De Leeuw VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 3 - 0
12-05-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 9 - 0
12-05-2024 Chevremont VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 3 - 0
12-05-2024 Weltania VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 2 - 0
07-05-2024 Weltania VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 1 - 3
05-05-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 4 - 1
05-05-2024 GSV'28 VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 2 - 1
05-05-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 9
05-05-2024 Weltania VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 0 - 0
30-04-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 3 - 1
30-04-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 0 - 4
28-04-2024 Groene Ster VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 4 - 2
24-04-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 3 - 0
23-04-2024 Groene Ster VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 7 - 1
21-04-2024 Groene Ster VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 0
21-04-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 1 - 1
21-04-2024 De Leeuw VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 0
21-04-2024 Chevremont VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 2 - 0
14-04-2024 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 1 - 5
14-04-2024 GSV'28 VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 2
14-04-2024 Schimmert VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 2 - 0
10-04-2024 GSV'28 VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 2 - 1
07-04-2024 Groene Ster VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 5 - 1
07-04-2024 De Leeuw VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 1 - 0
07-04-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 1 - 2
07-04-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 1 - 1
07-04-2024 Weltania VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 3
01-04-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 3
01-04-2024 Weltania VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 1 - 0
30-03-2024 Schimmert VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 0 - 1
24-03-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 2
24-03-2024 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 1
24-03-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 0 - 2
24-03-2024 Schimmert VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 0 - 0
17-03-2024 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 0 - 1
17-03-2024 De Leeuw VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 2 - 0
17-03-2024 Chevremont VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 1 - 0
17-03-2024 Weltania VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 0 - 0
10-03-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 0
10-03-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 3 - 0
10-03-2024 Leonidas - W VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 3 - 0
10-03-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 3 - 1
10-03-2024 De Leeuw VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 1 - 0
10-03-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) Chevremont VR1 (zon) 0 - 2
10-03-2024 Schimmert VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 1
06-03-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 1 - 3
03-03-2024 Groene Ster VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 5 - 2
03-03-2024 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Schimmert VR1 (zon) 1 - 2
03-03-2024 GSV'28 VR1 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) 3 - 1
03-03-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 2 - 1
03-03-2024 Chevremont VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 2
03-03-2024 Weltania VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 6 - 0
25-02-2024 De Leeuw VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 0
25-02-2024 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 1 - 2
25-02-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 1 - 3
25-02-2024 Schimmert VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 2 - 1
25-02-2024 Chevremont VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 3 - 5
20-02-2024 Leonidas - W VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 1 - 0
18-02-2024 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 2 - 3
18-02-2024 De Leeuw VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 4 - 1
18-02-2024 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 1 - 2
04-02-2024 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 1 - 0
28-01-2024 De Leeuw VR1 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) 7 - 1
28-01-2024 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) Schimmert VR1 (zon) 0 - 1
28-01-2024 Chevremont VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 0
17-12-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 2 - 3
17-12-2023 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) 8 - 3
10-12-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 3
10-12-2023 GSV'28 VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 2 - 0
10-12-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 1 - 2
03-12-2023 De Leeuw VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 5 - 1
03-12-2023 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 2
03-12-2023 Schimmert VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 1 - 1
03-12-2023 Chevremont VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 1 - 0
26-11-2023 GSV'28 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 0 - 1
26-11-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 1 - 0
26-11-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 1
19-11-2023 Groene Ster VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 0
12-11-2023 GSV'28 VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 0
12-11-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 1 - 2
12-11-2023 Schimmert VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 0 - 2
05-11-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 0 - 1
05-11-2023 Groene Ster VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 5 - 0
05-11-2023 De Leeuw VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) -
05-11-2023 Chevremont VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 0 - 0
05-11-2023 Weltania VR1 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) 1 - 2
29-10-2023 FC Kerkrade-West VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 2 - 0
29-10-2023 GSV'28 VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 2 - 1
29-10-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 2 - 3
29-10-2023 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 2
29-10-2023 Schimmert VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 0 - 3
25-10-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) 0 - 1
24-10-2023 Weltania VR1 (zon) De Leeuw VR1 (zon) 1 - 1
15-10-2023 GSV'28 VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 1
15-10-2023 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 2 - 0
15-10-2023 Chevremont VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 0 - 0
15-10-2023 Weltania VR1 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 2 - 0
11-10-2023 Schimmert VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 4 - 1
08-10-2023 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 2 - 3
08-10-2023 De Leeuw VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 5 - 1
08-10-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 1 - 0
08-10-2023 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) Weltania VR1 (zon) 2 - 1
01-10-2023 Groene Ster VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon) 7 - 1
01-10-2023 GSV'28 VR1 (zon) Schimmert VR1 (zon) 0 - 3
01-10-2023 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Leonidas - W VR1 (zon) 2 - 0
01-10-2023 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) 1 - 4
24-09-2023 Leonidas - W VR1 (zon) GSV'28 VR1 (zon) 0 - 3
24-09-2023 De Leeuw VR1 (zon) ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) 3 - 1
24-09-2023 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) Groene Ster VR1 (zon) 1 - 6
24-09-2023 ST SVO DVC'16/vv Keer VR3 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) 5 - 3
24-09-2023 Schimmert VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon) 2 - 0
24-09-2023 Chevremont VR1 (zon) Weltania VR1 (zon) 1 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!