Cookie beleid vv Chevremont

De website van vv Chevremont is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors



3e klasse 1

Datum Thuis Uit Uitslag
21-05-2023 RKVVM 2 (zon) Schimmert 2 (zon) 3 - 1
21-05-2023 FC Landgraaf 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 4 - 1
21-05-2023 KVC Oranje 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 0 - 1
21-05-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 UOW '02 2 0 - 10
14-05-2023 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 2 - 3
14-05-2023 Schimmert 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 2 - 1
14-05-2023 UOW '02 2 Chevremont 2 (zon) 4 - 1
14-05-2023 Wijnandia 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 0 - 4
11-05-2023 Chevremont 2 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 1 - 2
07-05-2023 FC Kerkrade-West 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 2 - 2
30-04-2023 RKSV Minor 3 (zon) Chevremont 2 (zon) 1 - 5
23-04-2023 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 1 - 1
23-04-2023 De Leeuw 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 7 - 2
23-04-2023 FC Landgraaf 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 2 - 2
23-04-2023 UOW '02 2 KVC Oranje 2 (zon) 2 - 2
23-04-2023 Wijnandia 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 4 - 2
16-04-2023 De Leeuw 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 0 - 3
16-04-2023 RKVVM 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 7 - 0
16-04-2023 RKSV Minor 3 (zon) UOW '02 2 3 - 0
16-04-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 Schimmert 2 (zon) 4 - 3
10-04-2023 RKVVM 2 (zon) UOW '02 2 -
10-04-2023 RKSV Minor 3 (zon) Schimmert 2 (zon) 0 - 8
10-04-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 Wijnandia 2 (zon) 2 - 3
02-04-2023 Schimmert 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 0 - 2
02-04-2023 FC Landgraaf 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 1 - 3
02-04-2023 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 7 - 0
02-04-2023 UOW '02 2 De Leeuw 2 (zon) 3 - 1
02-04-2023 Wijnandia 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 3 - 3
26-03-2023 UOW '02 2 FC Landgraaf 2 (zon) 2 - 1
26-03-2023 De Leeuw 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 3 - 2
26-03-2023 Chevremont 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 0 - 2
26-03-2023 KVC Oranje 2 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 3 - 2
26-03-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 FC Kerkrade-West 2 (zon) 1 - 3
19-03-2023 RKVVM 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 8 - 2
19-03-2023 Schimmert 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 1 - 1
19-03-2023 FC Kerkrade-West 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 1 - 3
19-03-2023 FC Landgraaf 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 4 - 0
12-03-2023 UOW '02 2 Schimmert 2 (zon) 3 - 1
12-03-2023 RKSV Minor 3 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 4 - 0
12-03-2023 RKSV Minor 3 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 4 - 0
12-03-2023 KVC Oranje 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 1 - 1
12-03-2023 Wijnandia 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 1 - 5
12-03-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 Chevremont 2 (zon) 1 - 3
05-03-2023 RKVVM 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 7 - 1
05-03-2023 Schimmert 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 2 - 1
05-03-2023 Chevremont 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 3 - 4
05-03-2023 FC Kerkrade-West 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 2 - 4
05-03-2023 FC Landgraaf 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 6 - 0
26-02-2023 RKVVM 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 4 - 2
26-02-2023 FC Landgraaf 2 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 2 - 1
26-02-2023 KVC Oranje 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 4 - 2
05-02-2023 Chevremont 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 1 - 4
05-02-2023 FC Kerkrade-West 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 4 - 3
05-02-2023 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 RKSV Minor 3 (zon) 0 - 3
29-01-2023 Schimmert 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 6 - 1
29-01-2023 FC Kerkrade-West 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 3 - 3
29-01-2023 FC Landgraaf 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 4 - 2
29-01-2023 UOW '02 2 RKSV Minor 3 (zon) 7 - 2
29-01-2023 Wijnandia 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 0 - 0
26-01-2023 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 1 - 1
11-12-2022 Chevremont 2 (zon) UOW '02 2 4 - 2
11-12-2022 FC Kerkrade-West 2 (zon) Schimmert 2 (zon) 0 - 2
11-12-2022 KVC Oranje 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 5 - 0
11-12-2022 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 De Leeuw 2 (zon) 0 - 3
04-12-2022 De Leeuw 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 1 - 1
04-12-2022 Schimmert 2 (zon) RKVVM 2 (zon) 3 - 3
04-12-2022 UOW '02 2 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 0 - 1
04-12-2022 Wijnandia 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 0 - 0
04-12-2022 RKSV Minor 3 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 1 - 4
27-11-2022 RKVVM 2 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 3 - 3
27-11-2022 Chevremont 2 (zon) Schimmert 2 (zon) 2 - 0
27-11-2022 RKSV Minor 3 (zon) De Leeuw 2 (zon) 0 - 3
27-11-2022 FC Kerkrade-West 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 2 - 4
27-11-2022 KVC Oranje 2 (zon) UOW '02 2 1 - 1
13-11-2022 RKSV Minor 3 (zon) Wijnandia 2 (zon) 3 - 0
13-11-2022 RKVVM 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 3 - 3
13-11-2022 Chevremont 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 1 - 4
13-11-2022 KVC Oranje 2 (zon) Schimmert 2 (zon) 3 - 0
13-11-2022 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 1 - 4
06-11-2022 RKVVM 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 0 - 1
06-11-2022 Schimmert 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 1 - 1
06-11-2022 FC Kerkrade-West 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 6 - 3
06-11-2022 FC Landgraaf 2 (zon) UOW '02 2 0 - 4
06-11-2022 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 0 - 2
06-11-2022 Wijnandia 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 0 - 5
30-10-2022 RKSV Minor 3 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 4 - 2
30-10-2022 KVC Oranje 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 2 - 2
30-10-2022 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 RKVVM 2 (zon) 3 - 4
30-10-2022 Chevremont 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 1 - 2
16-10-2022 RKVVM 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon) 2 - 0
16-10-2022 Schimmert 2 (zon) UOW '02 2 1 - 2
16-10-2022 Chevremont 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 2 - 0
16-10-2022 FC Kerkrade-West 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 4 - 3
16-10-2022 FC Landgraaf 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 3 - 0
16-10-2022 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 1 - 0
09-10-2022 UOW '02 2 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 1 - 3
09-10-2022 De Leeuw 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 3 - 3
09-10-2022 RKSV Minor 3 (zon) RKVVM 2 (zon) 1 - 2
09-10-2022 KVC Oranje 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 1 - 2
09-10-2022 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 FC Landgraaf 2 (zon) 1 - 5
02-10-2022 RKVVM 2 (zon) De Leeuw 2 (zon) 1 - 1
02-10-2022 Chevremont 2 (zon) RKSV Minor 3 (zon) 3 - 3
02-10-2022 FC Kerkrade-West 2 (zon) UOW '02 2 2 - 5
02-10-2022 FC Landgraaf 2 (zon) Schimmert 2 (zon) 5 - 0
02-10-2022 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) Wijnandia 2 (zon) 4 - 1
02-10-2022 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 KVC Oranje 2 (zon) 1 - 1
25-09-2022 De Leeuw 2 (zon) Chevremont 2 (zon) 1 - 4
25-09-2022 Schimmert 2 (zon) Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) 5 - 1
25-09-2022 RKSV Minor 3 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 3 3 - 5
25-09-2022 KVC Oranje 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) 3 - 1
25-09-2022 UOW '02 2 RKVVM 2 (zon) 2 - 0
25-09-2022 Wijnandia 2 (zon) FC Kerkrade-West 2 (zon) 1 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!