Programma - vv Chevremont

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

              
 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 jan 9:00 Chevremont JO9-1 UOW '02 JO9-1
28 jan 9:00 Chevremont JO8-2 Bekkerveld JO8-3
28 jan 9:00 Chevremont JO7-1 Bekkerveld JO7-5
28 jan 9:20 ST Voerendaal/RKSVB JO7-4JM Chevremont JO7-1
28 jan 9:30 Laura/Hopel Combinatie JO8-1 Chevremont JO8-1
28 jan 9:40 Chevremont JO7-1 Laura/Hopel Combinatie JO7-1
28 jan 10:15 Chevremont JO10-1 Schinveld JO10-1
28 jan 13:00 SV Hulsberg JO17-1 Chevremont JO17-1
28 jan 19:00 Venlosche Boys 1 (zon) Chevremont 1 (zon)
29 jan 9:30 Chevremont VR1 (zon) FC Kerkrade-West VR1 (zon)
29 jan 10:30 De Leeuw 3 (zon) Chevremont 4 (zon)
1 feb 18:00 Chevremont JO13-1 Schinveld JO13-1JM
2 feb 18:00 Chevremont JO15-1 EHC/Heuts JO15-1
4 feb 9:00 Chevremont JO8-1 VV ALFA SPORT JO8-1
4 feb 9:00 Chevremont JO7-1 V.V. Schaesberg JO7-2
4 feb 9:20 UOW '02 JO7-3 Chevremont JO7-1
4 feb 9:40 Chevremont JO7-1 FC Landgraaf JO7-2
4 feb 10:00 Chevremont JO12-1 UOW '02 JO12-2
4 feb 10:15 Laura/Hopel Combinatie JO10-2 Chevremont JO10-2
4 feb 10:15 FC Landgraaf JO8-2JM Chevremont JO8-2
4 feb 10:30 SJO ESB '19 JO10-1 Chevremont JO10-1
4 feb 11:30 SJO ESB '19 JO9-1 Chevremont JO9-1
4 feb 13:00 ST SVME/Geertruidse Boys JO15-2 Chevremont JO15-1
4 feb 13:00 Amstenrade JO13-1 Chevremont JO13-1
5 feb 10:00 Rood Groen LVC'01 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
5 feb 11:45 Chevremont 2 (zon) De Leeuw 2 (zon)
5 feb 14:30 Deurne 1 (zon) Chevremont 1 (zon)
6 feb 18:00 Chevremont JO10-2 FC Landgraaf JO10-3JM
11 feb 9:00 Chevremont JO8-2 RKTSV JO8-2
11 feb 9:00 Chevremont JO7-1 Laura/Hopel Combinatie JO7-1
11 feb 9:20 KVC Oranje JO7-1/JO7-2 Chevremont JO7-1
11 feb 9:40 Chevremont JO7-1 FC Landgraaf JO7-2
11 feb 10:00 Chevremont JO9-1 Bekkerveld JO9-2JM
11 feb 10:15 Chevremont JO10-2 Bekkerveld JO10-3JM
11 feb 10:30 VV ALFA SPORT JO10-2 Chevremont JO10-1
11 feb 11:30 Chevremont JO13-1 Amstenrade JO13-2
11 feb 11:30 FC Landgraaf JO12-4 Chevremont JO12-1
11 feb 13:30 Chevremont JO15-1 Sportclub Jekerdal JO15-2
11 feb 15:00 SVME JO17-1 Chevremont JO17-1
12 feb 9:30 Chevremont VR1 (zon) Woander Forest VR1 (zon)
12 feb 11:00 FC Landgraaf 3 (zon) Chevremont 4 (zon)
12 feb 11:45 RKSV Minor 3 (zon) Chevremont 2 (zon)
12 feb 14:30 Chevremont 1 (zon) Wittenhorst 1 (zon)
25 feb 9:00 KVC Oranje JO8-2 Chevremont JO8-2
25 feb 10:00 EHC/Heuts JO8-1 Chevremont JO8-1
25 feb 11:00 V.V. Schaesberg JO12-2 Chevremont JO12-1
26 feb 9:30 Chevremont VR1 (zon) Rood Groen LVC'01 VR1 (zon)
26 feb 11:45 Chevremont 3 (zon) Laura/Hopel Combinatie 3 (zon)
26 feb 14:30 Chevremont 1 (zon) RKSV Minor 1 (zon)
2 mrt 20:00 Chevremont 1 (zon) Merefeldia 1 (zon)
4 mrt 9:00 Chevremont JO8-2 Weltania JO8-1
4 mrt 9:00 Chevremont JO7-1 Bekkerveld JO7-5
4 mrt 9:20 KVC Oranje JO7-1/JO7-2 Chevremont JO7-1
4 mrt 9:40 Chevremont JO7-1 FC Landgraaf JO7-2
4 mrt 10:00 Groene Ster JO13-3 Chevremont JO13-1
4 mrt 10:00 Chevremont JO9-1 V.V. Schaesberg JO9-1
4 mrt 10:00 Chevremont JO8-1 V.V. Schaesberg JO8-1
4 mrt 10:15 Chevremont JO10-1 FC Kerkrade-West JO10-1
4 mrt 10:30 Weltania JO12-2JM Chevremont JO12-1
4 mrt 10:30 UOW '02 JO10-2 Chevremont JO10-2
4 mrt 13:30 Caesar JO15-1 Chevremont JO15-1
4 mrt 15:00 Chevremont JO17-1 ST Voerendaal/RKSVB JO17-2
5 mrt 9:30 Chevremont 4 (zon) Laura/Hopel Combinatie 4 (zon)
5 mrt 11:00 ST LHC/UOW'02 VR2 (zon) Chevremont VR1 (zon)
5 mrt 11:45 Chevremont 2 (zon) KVC Oranje 2 (zon)
5 mrt 12:00 SV Brunssum 3 (zon) Chevremont 3 (zon)
5 mrt 14:30 BSV Limburgia/Kamerland 1 (zon) Chevremont 1 (zon)
8 mrt 19:30 ST Sportclub '25/Simpelveld/Zwart Wit'19 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
11 mrt 11:30 Chevremont JO13-1 RKTSV JO13-1JM
11 mrt 15:00 Chevremont JO15-1 Langeberg JO15-1
11 mrt 15:15 Sportclub Jekerdal JO17-4 Chevremont JO17-1
12 mrt 9:30 Chevremont VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR2 (zon)
12 mrt 9:45 Sporting Heerlen 3 (zon) Chevremont 2 (zon)
12 mrt 11:00 V.V. Schaesberg 4 (zon) Chevremont 4 (zon)
12 mrt 11:45 Chevremont 3 (zon) Sporting H.A.C. 3 (zon)
12 mrt 14:30 Chevremont 1 (zon) V.V. Schaesberg 1 (zon)
15 mrt 19:45 GSV'28 VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
18 mrt 13:00 EHC/Heuts JO13-2JM Chevremont JO13-1
18 mrt 13:45 Sittard JO15-1 Chevremont JO15-1
18 mrt 15:00 Chevremont JO17-1 V.V. Schaesberg JO17-1
19 mrt 10:00 Sporting H.A.C. 4 (zon) Chevremont 4 (zon)
19 mrt 11:30 FC Landgraaf 2 (zon) Chevremont 2 (zon)
19 mrt 14:30 EHC/Heuts 1 (zon) Chevremont 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!