Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Chevremont TV (youtube) 

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 9:00 Chevremont JO7-2 SV Brunssum JO7-1
29 jan 9:10 UOW '02 JO7-3 Chevremont JO7-2
29 jan 9:20 Chevremont JO7-2 Langeberg JO7-1
29 jan 9:30 Laura/Hopel Combinatie JO9-2 Chevremont JO9-2
29 jan 9:30 RKTSV JO7-1 Chevremont JO7-1
29 jan 9:40 Chevremont JO7-1 V.V. Schaesberg JO7-2
29 jan 9:50 UOW '02 JO7-4 Chevremont JO7-1
29 jan 10:00 Chevremont JO11-1 FC Kerkrade-West JO11-2
29 jan 15:00 SCG JO16-1 Chevremont JO16-1
30 jan 9:30 Chevremont 4 (zon) Sporting H.A.C. 4 (zon)
30 jan 11:00 Chevremont 2 (zon) RKTSV 2 (zon)
30 jan 11:00 FC Kerkrade-West VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
30 jan 12:00 Chevremont 1 (zon) Sporting Heerlen 1 (zon)
2 feb 18:30 RKTSV JO12-1JM Chevremont JO12-1
5 feb 9:00 V.V. Schaesberg JO7-2 Chevremont JO7-1
5 feb 9:10 Chevremont JO7-1 FC Landgraaf JO7-2
5 feb 9:20 UOW '02 JO7-4 Chevremont JO7-1
5 feb 10:00 Chevremont JO9-1 Bekkerveld JO9-3JM
5 feb 10:00 Chevremont JO9-2 SJO ESB '19 JO9-2
5 feb 10:30 KVC Oranje JO11-1 Chevremont JO11-1
5 feb 11:00 Chevremont JO12-1 Langeberg JO12-1
5 feb 11:15 VV Hellas JO11-1JM Chevremont JO11-2
5 feb 11:15 Chevremont JO7-2 Laura/Hopel Combinatie JO7-1
5 feb 11:25 Groene Ster JO7-1 Chevremont JO7-2
5 feb 11:35 Chevremont JO7-2 FC Landgraaf JO7-3
5 feb 12:30 Chevremont JO16-1 Leonidas - W JO16-1
5 feb 13:00 Amstenrade JO14-2 Chevremont JO14-1
6 feb 9:30 Weltania VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
6 feb 10:30 Eikenderveld 3 (zon) Chevremont 3 (zon)
6 feb 11:45 Chevremont 2 (zon) Leonidas - W 2 (zon)
12 feb 9:00 Chevremont JO7-1 Laura/Hopel Combinatie JO7-2
12 feb 9:10 SJO ESB '19 JO7-3JM Chevremont JO7-1
12 feb 9:20 Chevremont JO7-1 UOW '02 JO7-4
12 feb 9:30 Chevremont JO7-2 Langeberg JO7-1
12 feb 9:40 UOW '02 JO7-2 Chevremont JO7-2
12 feb 9:50 Chevremont JO7-2 FC Landgraaf JO7-3
12 feb 10:00 Chevremont JO11-1 Groene Ster JO11-3
12 feb 10:00 Chevremont JO11-2 Weltania JO11-2
12 feb 10:00 V.V. Schaesberg JO9-3 Chevremont JO9-2
12 feb 10:30 RKHBS JO9-3 Chevremont JO9-1
12 feb 10:45 UOW '02 JO12-1 Chevremont JO12-1
12 feb 11:15 Chevremont JO14-1 Schinveld JO14-1JM
12 feb 13:00 Chevremont JO16-1 SV Hulsberg JO16-1
13 feb 9:30 Chevremont VR1 (zon) RKHBS VR2 (zon)
13 feb 10:30 V.V. Schaesberg 5 (zon) Chevremont 4 (zon)
13 feb 11:45 Chevremont 3 (zon) RKMVC 3 (zon)
13 feb 12:00 Laura/Hopel Combinatie 2 (zon) Chevremont 2 (zon)
14 feb 18:30 VV Hellas JO9-1 Chevremont JO9-1
19 feb 9:00 Chevremont JO7-1 UOW '02 JO7-4
19 feb 9:00 Chevremont JO7-2 SV Brunssum JO7-1
19 feb 9:10 Chevremont JO7-1 SJO ESB '19 JO7-3JM
19 feb 9:10 UOW '02 JO7-2 Chevremont JO7-2
19 feb 9:20 KVC Oranje JO7-1/JO7-2 Chevremont JO7-1
19 feb 9:20 Chevremont JO7-2 FC Landgraaf JO7-3
19 feb 10:00 SJO ESB '19 JO11-1 Chevremont JO11-1
19 feb 10:00 ST Schimmert/GSV'28 JO11-1 Chevremont JO11-2
19 feb 10:00 Chevremont JO9-1 FC Landgraaf JO9-2
19 feb 10:00 Chevremont JO9-2 Weltania JO9-1
19 feb 10:30 ST RKSV Minor/Wijnandia JO14-1 Chevremont JO14-1
19 feb 11:00 Chevremont JO12-1 FC Kerkrade-West JO12-3
19 feb 15:30 Bekkerveld JO16-1 Chevremont JO16-1
20 feb 9:30 Chevremont 4 (zon) Groene Ster 6 (zon)
20 feb 10:00 WDZ VR1 (zon) Chevremont VR1 (zon)
20 feb 11:45 Chevremont 2 (zon) Wijnandia 2 (zon)
20 feb 12:00 WDZ 5 (zon) Chevremont 3 (zon)
26 feb 11:00 V.V. Schaesberg JO11-2 Chevremont JO11-2
5 mrt 11:00 Chevremont JO14-1 SJO ESB '19 JO14-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!